Afşin'de depremin izleri siliniyor

Yaşanılan asrın felaketi sonrası Afşin'de normalleşme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Afşin Belediyesi ekipleri Çorum Belediyesi iş birliği ile depremin izlerini silmek için caddelerde yol yıkama ve temizlik işlemleri gerçekleştiriyor. Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven ise mahalle ziyaretlerine devam ederek vatandaşların sorunlarına çözüm üretiyor.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Gazetecin - İbrahim Baykut

Asrın felaketini yaşayan Afşin’de hayatın bir an önce normale dönebilmesi için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Depremin ilk anlarından itibaren Afşinlileri bir an olsun yalnız bırakmayarak ihtiyaçları gidermeye yönelik çalışmaları sürdüren Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, mahalle ziyaretleri gerçekleştirerek sık sık Afşinlilerle bir araya geliyor. 

Başkan Güven, geçmiş olsun dileklerini iletmek için ilçenin kuzey mahallelerindeki vatandaşları ve muhtarları ziyaret etti. 

Bölgedeki eksikliklerin giderilmesi için vatandaşların ve muhtarların ihtiyaçlarını dinleyen Başkan Güven: “Normalleşme çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Tek isteğimiz bir an önce hemşehrilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak eski normale geri dönmek. Bunun için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” Dedi.

Afşin’de yıkama ve temizlik işlemlerinin yanı sıra deprem sebebiyle zarar gören yollarda da tadilat ve onarım işlemleri de sürüyor.
 

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN