24 Derslikli Mehmet Balduk Fen Lisesi için protokol imzalandı

Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası kapsamında Kahramanmaraş Valiliği koordinasyonunda İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Nazar Tekstil arasında 24 derslikli Fen Lisesi yapılması için protokol imzalandı.

Dulkadiroğlu ilçesinde yapılacak olan okul için Valilik Makamında düzenlenen törende, Vali Mükerrem Ünlüer, Nazar Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Emre Balduk, Başkan Vekili Nazlı Ceylan Balduk Kurtul, ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman tarafından protokol imzalandı.
 
İmzaların atılmasının ardından Vali Ünlüer, “Hayırsever Nazar Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yapımını üstlendiği 24 derslikli Fen Lisesi binasının yapımı ile ilgili protokolü imzaladık. Hayırseverimize eğitime vermiş olduğu destekten dolayı teşekkür ediyorum. Okulumuzun ilimiz ve öğrencilerimiz adına hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.
 
Nazar Tekstil’in kurucusu merhum Mehmet Balduk’un isminin verileceği okulun yapımı için onay veren Vali Ünlüer’e, bu imkânı kendilerine sağladığı için teşekkür eden Nazar Tekstil Yönetimi ise yapılacak olan okulun öğrencilere ve ilçeye hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
 

Bakmadan Geçme